По-русскиIn english

Par Biroju / Par mums

Zvērinātu advokātu birojā „Rode un Partneri” ir apvienojušies dažādu tiesību nozaru speciālisti, nolūkā piedāvāt klientiem mūsdienu prasībām atbilstošus augstas kvalitātes juridiskos pakalpojumus. Mūsu birojā praktizējošie advokāti var lepoties gan ar ievērojamu profesionālo pieredzi, gan arī ar akadēmiskiem sasniegumiem tiesību zinātnē. Esam pārliecināti, ka zināšanas un rūpīga attieksme pret darbu nodrošina veiksmi jebkura jautājuma risināšanā.

Biroja darbības jomas aptver visai plašu tiesību nozaru spektru. Par savu padomdevēju mūs ir izvēlējušies gan vietējie, gan ārvalstu uzņēmumi, kuriem esam snieguši palīdzību dažādos civiltiesību un komerctiesību jautājumos. Ievērojamu mūsu ikdienas prakses daļu veido arī klientu interešu pārstāvība dažādos tiesu procesos kā civillietās, tā arī administratīvajās lietās. Ņemot vērā biroja advokātu teicamo reputāciju, mūsu palīdzību regulāri izmanto dažādas valsts un pašvaldību iestādes, ārvalstu vēstniecības, kredītiestādes.

Vairāki no mūsu biroja kolēģiem ir pazīstami kā krimināltiesību nozares speciālisti, kuri nodrošina klientu aizstāvību sarežģītās krimināllietās. Vērtīgu pieredzi esam guvuši arī klientu pārstāvībā Eiropas Cilvēktiesību tiesā.

Sadarbībā ar mūsu kolēģiem citās ES un arī NVS valstīs, palīdzam nodrošināt arī mūsu klientu interešu pārstāvību juridisko jautājumu risināšanā ārpus Latvijas Republikas robežām.